تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - مطالب هفته دوم شهریور 1390
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
بانک اطلاعات مشاغل البرز
نوشته شده توسط مشاغل البرز در ساعت 05:17 ب.ظ

بانک اطلاعات مشاغل استان البرز

درباره سایت :

در شهرها و جوامع بزرگ امروزی، رساندن متن پیغام های تبلیغاتی، بدست گروه هدف، کاری سخت و پر هزینه می باشد و بسیاری از تبلیغات انجام شده به سمت گروه هدف هدایت نمی گردد.

سایت مشاغل البرز بعنوان یک سیستم اینترنتی و بانک اطلاعاتی کار، مشاغل و استخدام در ایران شروع به فعالیت نموده و هدف آن ارائه طبقه بندی شده مشاغل،اطلاع رسانی نیازمندیهای استخدامی و شغلی و ارتقاء مهارتهای کاریابی در کشور ایران بخصوص در استان البرز می باشد.

خوشبختانه امکان بهره وری از تکنولوژی وب در عصر فن آوری اطلاعات این بستر را فراهم نموده تا بتوانیم اطلاعات مرتبط با نیازمندیهای شغلی را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به کارجویان محترم در هر مکان از میهن عزیزمان ارائه نمائیم. کلیه کارجویان ، دانشجویان و یا کارآموزان محترم می توانند با استفاده از این سیستم بطور کاملاً رایگان از امکانات این سایت جهت جستجوی شغل و حرفه دلخواه خود بهره مند گردند.

سایت مشاغل البرز با بهره گیری از بروزترین فن آوریهای وب و توسط گروهی از متخصصین جوان کشور در سال  1390راه اندازی شده و شیوه آرایش و ظیفه بندی اطلاعات در این سایت از ویژگیهای بارزی است که ضمن بالا بردن کارایی وب سایت ،کاربران را قادر می سازد تا در کوتاهترین زمان به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

در واقع کارجویان ، کارفرمایان ، سرمایه گذاران و کار آفرینان چهار گروه اصلی مخاطبین این سایت را تشکیل می دهند. کارفرمایان محترم میتوانند با مراجعه به بخش ویژه کارفرما و انجام یک ثبت نام ساده و مقدماتی ضمن دریافت نام کاربری و رمزعبور، در آینده به سایت و پنل اختصاصی خویش راه یافته و آگهی شغلی مورد نظر خود را در سایت درج و مدیریت نمایند. شایان ذکر است استفاده از خدمات این سایت برای کارفرمایان محترم فعلاً بطور کاملاً رایگان انجام می پذیرد.

مفتخر می شویم ضمن استفاده از خدمات سایت مشاغل البرز پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را برایمان ارسال فرمائید

تا بدین طریق بتوانیم با ارتقاء این سایت ملی ، کیفیت خدمات خود را با نیازهای مراجعین سایت ، سازگارتر سازیم.


» ادامه مطلب
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام