تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - اقدامات حوزه خدمات شهری
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
اقدامات حوزه خدمات شهری
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 04:01 ب.ظ

سید علی آقازاده  در مراسم تودیع و معارفه معاون خدمات شهری شهرداری كرج با تقدیر از عملكرد مطلوب علی اصغر كمالی زاده طی سه سال گذشته در معاونت خدمات شهری اظهار داشت: در حال حاضر 80 درصد از امور شهرداری مربوط به معاونت خدمات شهری است كه در این زمینه طی سه سال گذشته این معاونت عملكرد مطلوبی داشته است.

وی افزود: در واقع افزایش اقدامات در معاونت خدمات شهری، باعث افزایش اقتدار شهرداری می شود كه در این راستا باید این گونه اقدامات افزایش یابد.

فعالیت شبانه روزی نیروهای خدمات شهری ستودنی است

این مسئول با اشاره به فعالیت شبانه روزی افراد در این حوزه عنوان كرد: همزمان با فرا رسیدن ایام نوروز، این معاونت اقدامات لازم را برای افزایش زیبایی چهره شهر انجام داده است.

آقازاده ادامه داد: كار در حوزه خدمات شهر به خصوص در بخش پلیس ساختمان نیازمند سعه صدر است چون دید شهروندان نسبت به این بخش چندان مطلوب نیست و باید تمهیداتی برای افزایش اعتماد مردم اندیشیده شود.

افزوده شدن دو سازمان به شهرداری كرج

شهردار كلانشهر كرج از فعالیت مطلوب سازمانهای زیر مجموعه معاونت خدمات شهری خبر داد و یادآور شد: طی چند روز گذشته دو سازمان زیباسازی و فناوری اطلاعات نیز به مجموع سازمانهای شهرداری افزوده شد.

وی اظهار داشت: ارتقای كمی و كیفی فعالیت های معاونت خدمات شهری، باعث افزایش اقتدار شهرداری كرج می شود چون بیش از 80 درصد از امور این سازمان وابسته به معاونت خدمات شهری است.

این مسئول با تاكید بر حفظ اقتدار شهرداری كرج از سوی این معاونت گفت: درست است كه در سیستم شهرداری نقاط ضعفی وجود دارد اما نسبت نقاط قوت به ضعف 85 به 15 است.

آقازاده افزود: هم اكنون عزم مدیریت شهری مبنی بر افزایش كمیت و كیفیت ارائه خدمات به شهروندان است كه در این زمینه طی سال آینده برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است.


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام