تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - عضویت کارجویان در بانک اطلاعات مشاغل استان البرز
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
عضویت کارجویان در بانک اطلاعات مشاغل استان البرز
نوشته شده توسط مشاغل البرز در ساعت 08:07 ب.ظ
درخواست عضویت کارجو

کارجوی گرامی،
شما می توانید با عضویت درسایت (پرتال) مشاغل البرز بزرگترین بانک اطلاعات تلفن و مشاغل استان البرز ازخدمات ذیل استفاده نمایید :

-------------------------------AlborzJobs.com-------------------------------------
1- باعضویت شما درسایت مشاغل البرز ، اطلاعات شما دراختیار كلیه كارفرمایان دربخش های مختلف اقتصادی (دولتی ، خصوصی و تعاونی ) كه ازامكانات این سایت جهت استخدام نیرو وطرح های خود استفاده می كنند قرارخواهد گرفت و شما شانس بیشتری برای دستیابی به شغل مورد نظر خود خواهید داشت .


2- شما قادر خواهید بود تا رزومه مناسب و مطابق با استانداردهای موجود برای خود آماده نمایید وباساده ترین شكل برای كارفرمایانی كه خود مایل هستید آن را ارسال دارید.


3- شما قادر خواهید بود ازامكانات خبرنامه الكترونیك و سرویس پیام كوتاه جهت كسب خبرهای لازم استخدامی با امتیازات ویژه استفاده نمایید.


4- سایت مشاغل البرز برنامه های جامعی را برای ارائه خدمات به شما تدارك دیده است كه تنها شرط آن عضویت درسایت است .


-------------------------------AlborzJobs.com-------------------------------------


پس در صورت تمایل رزومه خود را به پست الکترونیک  AlborzJobs@gmail.com  ارسال نمائید .

اطلاعات شما پس از تایید از سمت گروه مشاغل البرز در بانک اطلاعات مشاغل البرز ثبت و به شما اعلام خواهد شد .


-------------------------------AlborzJobs.com-------------------------------------


اكنون كه با خدمات این سایت آشنا شده اید خواهشمند است درصورت تمایل به عضویت شرایط ذیل را مطالعه فرمایید:

الف - گروه مشاغل البرز با دریافت اطلاعات مربوط به شما مجاز خواهد بود آنها را دراختیار كلیه كارفرمایانی كه دارای فعالیت قانونی هستند و فعالیت آنها با ضوابط این شبكه انطباق دارد قراردهد.

ب - گروه مشاغل البرز متعهد می شود جزبه منظور استخدام واطلاع رسانی های منطبق باسیاست های این شبكه ، ازارائه مشخصات ثبت شده به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر خودداری نماید .

ج - كارجویان درمراجعه به شركت ها وموسسات باید خود بررسی های لازم را ازنظر انطباق فعالیت آنها با ضوابط قانونی كشور بنمایند ودرصورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به مراجع ذیربط و گروه مشاغل البرز اطلاع دهند.

د- گروه مشاغل البرز هیچگونه مسوولیتی درمورد توافق های مابین كافرمایان و كارجویان درمواردی ازجمله مراحل استخدامی ، حقوق و مزایا و تعهدات طرفین ندارد .

ه -ارائه خدمات گروه مشاغل البرز كاملا رایگان است و هیچ كارفرمایی تحت عناوین مختلف نباید از كارجویان درخواست واریز وجه جهت استخدام نماید ،از كارجویان محترم درخواست می شود درصورت مشاهده هرگونه تخلفی دراین مورد مراتب را به گروه مشاغل البرز اطلاع دهند .

و – كارجویان متعهد می شوند كه درارائه مشخصات خود نهایت صداقت و امانت را رعایت نمایند . درصورتی كه خلاف این مساله ثابت گردد . مدیریت این سایت از ارائه هرگونه خدماتی خودداری خواهد نمود .


-------------------------------AlborzJobs.com-------------------------------------


اكنون كه شرایط عضویت دراین سایت را مطالعه نمودید خواهشمند است درصورتیكه مایل به عضویت هستید از طریق لینک http://AlborzJobs.com  که در پائین تصویر این آگهی و در انتهای این آگهی موجود است از این سایت بازدید نمائید و از امکانات و خدمات و اهداف این سایت ( پرتال ) ملی اطلاعات بیشتری کسب نمائید .

و یا درقسمت ذیل خیلی راحت و سریع می توانید با گروه مشاغل البرز مکاتبه نمائید و موافقت خود را جهت ثبت مشخصاتتان در بانک اطلاعات مشاغل البرز اعلام نمائید .


----------------- در هنگام ارسال پیام ایمیل خود را هم ارسال نمائید --------------مسعود امانی  09358505272
مدیریت مشاغل البرز


=========== ===
متشکرم از بازدید شما
سارا امیدوار مدیر ePishro.com
و مسئول روابط عمومی مشاغل البرز AlborzJobs.com

اطلاعات بیشتر ...


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام