تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها
نوشته شده توسط مشاغل البرز در ساعت 01:17 ق.ظ
کد خبر :2010 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۰/۶/۶  ۱۸:۵۱

رضوی خبر داد:
دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها

مدیرکل راه و ترابری استان البر گفت: این اداره کل از سرمایه گذاران برای کمک به اجرای پروژه ها و مشارکت و سرمایه گذاری دعوت می کند.

به گزارش شبکه خبری کرج ، مهندس علی اصغر رضوی در نشست مطبوعاتی افزود: در زمینه های مختلف مرتبط با راه و ترابری استان البرز لازم است پروژه های مهمی اجرا شود که این امر از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی ادامه داد: راه و ترابری استان البرز برای اجرای این پروژه ها برنامه ریزی هایی انجام داده و فعالیتها بر اساس این برنامه ها انجام می گیرد.

این مسئول اضافه کرد: راه و ترابری البرز از همه سرمایه گذارانی که مایل به کمک به اجرای پروژه های راه و ترابری و مشارکت در این خصوص هستند، دعوت به همکاری می کند.

مدیرکل راه و ترابری البرز گفت: مقوله راه در استان البرز از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است که این امر، ضرورت اجرای پروژه های مفید و موثر راه و ترابری در این استان را بیش از پیش آشکار می کند.

رضوی اضافه کرد: استان البرز شامل چهار شهرستان کرج، طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد است و اجرای پروژه های راه و ترابری و راه روستایی و شهری در همه این شهرستانها با همکاری دستگاه های ذیربط دنبال می شود.

مدیرکل راه و ترابری البرز یادآور شد: همکاری با سرمایه گذاران از مهمترین برنامه های راه و ترابری استان البرز است و زمینه های مورد نیاز این امر با همکاری بخشهای ذیربط فراهم می شود.

رضوی گفت: پروژه های مهمی در استان البرز در خصوص راه و ترابری دنبال می شود که اجرا و تکمیل آنها بسیاری از مشکلات را حل می کند و مانع به وجود آمدن مشکلات جدید می شود.

این مسئول اظهار داشت: به عنوان مثال پروژه های مهمی در آسارا اجرا می شود و با توجه به اهمیت ملی جاده چالوس، اجرای این پروژه ها اهمیت فراوانی پیدا می کند.

مدیرکل راه و ترابری استان البرز گفت: افزایش و مرمت راهدارخانه های البرز از اولویتهای این اداره کل است و زمینه های مورد نیاز این امر فراهم می شود.

به گزارش شبکه خبری کرج ، رضوی افزود: افزایش تعداد راهدارخانه ها در بخشهایی از البرز که موردد نیاز است، دنبال می شود و این امر از مشکلات راه می کاهد.

وی ادامه داد: همچنین مرمت راهدارخانه های موجود نیز دنبال می شود ضمن اینکه این امر، اثربخشی فعالیتهای راه و ترابری را افزایش می دهد.

این مسئول عنوان کرد: راهدارخانه یک مکان امن برای مسافران جاده ها است و باعث می شود که مسافران با دلگرمی بیشتری به سفر خود ادامه دهند.

مدیرکل راه و ترابری البرز گفت: 200 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی راهدارخانه گچسر گرفته شده و تلاشها برای استفاده بهینه از این اعتبار در راه کاهش مشکلات جاده ای صورت می گیرد.

رضوی یادآور شد: فعالیتهایی نیز در راستای افزایش اثربخشی گالری ها دنبال می شودو اعتباراتی برای این امر اختصاص می یابد.

وی بیان کرد: همچنین در این خصوص، قراردادهای مربوطه با همکاری بخشهای ذیربط بسته می شود و به دنبال این امر، وضعیت گالری ها بهبود می یابد.

مدیرکل راه و ترابری البرز افزود: تعریض گالری های محورکرج - چالوس به طول یک و نیم کیلومتر انجام می شود و فعالیتهای مطلوبی در این راستا برای اجرای بهینه این پروژه صورت می گیرد.

رضوی یادآور شد: همکاری با سرمایه گذاران از مهمترین برنامه های راه و ترابری استان البرز است و زمینه های مورد نیاز این امر با همکاری بخشهای ذیربط فراهم می شود.

این مسئول اضافه کرد: مسائل مرتبط با راه و ترابری در استان البرز از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است که این امر به اموری از قبیل وجود محورهای بسیار مهم کشوری در این استان بازمی گردد.

اطلاعات بیشتر ...

انتهای خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 2010


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام