تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - رییس اتحادیه پوشاک کرج: فروش پوشاک با قیمت ارزان ومناسب از فردا آغاز می شود
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
رییس اتحادیه پوشاک کرج: فروش پوشاک با قیمت ارزان ومناسب از فردا آغاز می شود
نوشته شده توسط مشاغل البرز در ساعت 02:33 ق.ظ
کد خبر :2032 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۰/۶/۱۹  ۱۷:۴۵
رییس اتحادیه پوشاک کرج: فروش پوشاک با قیمت ارزان ومناسب از فردا آغاز می شود

شبکه خبری کرج ، رییس اتحادیه صنف پوشاک کرج گفت: در آستانه بازگشایی مدرسه ها با هدف حمایت از مصرف کنندگان، فروش فوق العاده پوشاک در این کلانشهر از فردا یکشنبه آغاز می شود.


دکتر میرابراهیم صدیق بطحائی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبری کرج افزود: اتحادیه صنف پوشاک از مدتی قبل با جلب و جذب همکاری بیش از 500 فروشگاه پوشاک در کرج برای رساندن پوشاک مناسب و ارزان به دست مصرف کنندگان و خانواده ها تمهیداتی را اندیشده است.

وی تاکید کرد: به همین منظور کل فروشگاههایی که برای فروش فوق العاده پوشاک در کلانشهر کرج در اجرای این طرح دعوت به همکاری شدند همگی معتبر و دارای جواز کسب هستند و بخصوص در طول فعالیت تخلفی از آنها دیده نشده است.

صدیق یادآور شد: این طرح به عنوان جشنواره فروش فوق العاده شمیم ماه مهر نامگذاری شده و از فردا بیستم شهریور ماه تا بیستم مهرماه ادامه خواهد یافت.

رییس اتحادیه صنف پوشاک کرج به همه خانواده ها ومصرف کنندگان توصیه کرد با اطمینان خاطر از فروشگاههای شرکت کننده در طرح شمیم ماه مهر خرید کنند چرا که پوشاک عرضه شده ضمن رعایت کیفیت از نظر قیمت نیز دستکم 15 درصد ارزان تر است.

اتحادیه صنف پوشاک کرج جشنواره فروش فوق العاده شمیم ماه مهر را با همکاری سازمان بازرگانی استان البرز برگزار می کند و ارایه پوشاک به قیمت مناسب و صرفه جویی در هزینه ها به نفع خانواده ها، دانش آموزان و کلیه مصرف کنندگان از هدفهای اصلی آن به شمار می رود.


اطلاعات بیشتر ...

انتهای خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 2032


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام