تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - ساماندهی جوانان استان البرز
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
ساماندهی جوانان استان البرز
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 02:17 ب.ظ
 خلیلی:
 معاونت فرهنگی شهرداری عضو ستاد ساماندهی جوانان استان البرز می شود
   پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ضمن اشاره به شکل گیری ستاد جوانان دراستان گفت: معاونت فرهنگی شهرداری کرج نیز عضو جدیدی است که از مجموعه شهرداری به این ستاد می پیوندد.

به  گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری كرج،علی خلیلی پیش از ظهر یکشنبه در همایش کارآفرینی و صنایع دستی استان البرز که در فرهنگسرای کوثر برگزار شد، ضمن اشاره به فعالیت های اداره کل ورزش وجوانان استان البرز از بدو شکل گیری تا کنون یکی از مهمترین ستادهای تشکیل شده  در این اداره کل را ستاد ساماندهی امور جوانان برشمرد واظهارداشت: این ستاد به ریاست استاندار و دبیری مدیرکل ورزش وجوانان استان وبا حضور 25 دستگاه، ضمن اجرای ماموریت خود در امور جوانان نسبت به شناسایی نیازها وتنگناهای جوانان استان البرز اقدام می نمایند.

وی افزود:  در جلسه دوم این استاد مقرر شده است تا معاونت فرهنگی شهرداری نیز به عضویت ستاد ساماندهی جوانان استان البرز در آید.

خلیلی ایجاد اشتغال پایدار در میان جوانان بر اساس نیازهای آنها یکی از وظایف ذاتی دولت ها است و در مسیر رسیدن به عدالت اجتماعی راهگشا خواهد بود.

خلیلی مقوله تامین شغل را در اولویت برنامه های اجتماعی واقتصادی این اداره کل ذکر کرد وگفت: از آنجا که جمعیتی فراتر از دو میلیون نفر دراستان البرز وجود دارد و بیش از 750 هزار نفر از این جمعیت را جوانان تشکیل می دهند؛ لذا این مهم می طلبد تا در برنامه ریزی های خود به مقوله جوانان ویژه نگریسته شود.

وی عنوان کرد: مقوله تامین شغل در اولویت برنامه های اقتصادی و اجتماعی قراردارد و گروه هدف این ستاد نیز سن 15 تا 29 سال است.

معاون اداره کل ورزش وجوانان استان البرز، اشتغال و کارآفرینی را دو کارکرد مهم در توسعه مشارکت های اجتماعی قلمداد کرد و افزود: برگزاری همایش های مختلف در ارتباط با کارآفرینی واشتغال گام خوبی در جهت توسعه مشارکت های اجتماعی خواهد بود.

وی تشکیل گروه های NGO های مرتبط با کارآفرینی را زمینه ساز توسعه کارآفرینی دانست وعنوان کرد: برپایی این همایش سرآغازی برای تعامل با صنایع دستی کاران استان البرز ومشارکت جوانان این هنر در مشارکت های فرهنگی و اجتماعی خواهد بود.

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام