تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - مدیریت شهری
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
مدیریت شهری
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 04:59 ب.ظ
 حاجی زاده:
 نگاه مدیریت شهری به کرج نگاهی توسعه گرا است/مدیریت شهری انتفاع شخصی ندارد
   پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: مدیرعامل بانک شهر عنوان کرد: نگاه مدیریت شهری به کرج و مسائل مختلف آن نگاهی توسعه گرا می باشد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، غلامرضا حاجی زاده در نشست مشترک فی مابین مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بانک شهر در محل شهرداری کرج با بیان این مطلب  فرصت های ایجاد شده جدید در سیستم بانکی بانک شهر را یاد آور شد و اظهار امیدواری کرد: این فرصت ها نقطه عطفی برای ارتقاء تعاملات با سهامداران این بانک است.

وی ارائه خدمات بانکی به سهامداران را مهم ارزیابی کرد و گفت: اهتمام و تلاش کارگزاران این بانک ضمن ارتقاء سطح خدمات رسانی بانکی، تبدیل آن به بانکی مطرح در کشور است بطوریکه این بانک بین چهار و پنج بانک برتر کشور حائز رتبه باشد.

حاجی زاده افزود: شهرداری از سهامداران بزرگ بانک شهر است و با توجه به این مهم می تواند با بهره گیری از حمایت ها و پشتیبانی های مجموعه سهامداران به ویژه شهرداران، سطح کیفی بانک شهر در کشور را به نحو موثری افزایش داد.

این مسئول در تشریح عملکرد بانک شهر پس از استقرار تیم جدید، نحوه عملکرد این بانک را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بانک شهر با تکیه بر برنامه ریزی های مبتنی بر کارهای کارشناسی، موفق شده است در شاخص های مهم تعریف شده برای سیستم های بانکی، رشد قابل توجهی داشته باشد که این مهم هدف بانک شهر را در ارائه خدمات و فعالیت های ویژه بانکی تامین می کند.

حاجی زاده، تعریف سیاست های جدید بانک شهر به منظور افزایش ضریب خدمات رسانی این بانک را یادآور شد و اظهارداشت: سال 91 برنامه های مهمتر و کارآمد تری برای بانک شهر تعرف شده است که این برنامه ها موجب تسریع و جهش فعالیت ها و عملکردهای بانکی می شود.

وی اعتماد سازی بانک برای سهامداران را مهم ارزیابی و تاکید کرد: ارتقاء سطح کیفی برنامه های بانکی با توجه به این مهم در دستور کار بانک شهر قرار گرفته است.

مدیریت شهری انتفاع شخصی ندارد 

مدیر عامل بانک شهر با اشاره به نقش و مسئولیت مدیریت شهری در اجرای پروژه های مختلف شهری بیان کرد: این مجموعه خدمات رسان با قبول مسئولیت های شهری در واقع در ارائه خدمات بهینه و مورد نیاز شهروندان گام بر می دارد.

حاجی زاده با بیان اینکه، موفقیت و برد مدیریت شهری در واقع برد و موفقیت شهروندان است، بیان کرد: به طور یقین و با توجه به شیوه و نحوه عملکرد مجموعه مدیریت شهری می توان گفت، این مجموعه در هیچ عرصه ای انتفاع شخصی ندارد.

وی، عنوان کرد: عمران و آبادانی شهر از شاخص ترین و بارزترین خروجی های فعالیت مدیریت شهری است که این مهم در شهر نمود پیدا می کند.

این مسئول اظهارداشت: آبادانی و عمران مناطق تضمینی برای ایجاد رفاه و آسایش شهروندان است که این مهم نیز در نهایت آبروی نظام را حفظ می کند.

وی با اذعان بر اینکه،  همواره پروژه های بزرگ شهری در ابعاد مختلف ملی و فرا ملی توسط شهرداری اجرا می شود، گفت:  این مهم نیاز شهر را به داشتن بانکی تخصصی دو چندان می کند.
 
حاجی زاده با بیان اینکه، مدیریت شهری و شهروندان می توانند از تسهیلات و خدمات عرضه شده بانک شهر بهره مند شوند، افزود: اولویت کاری بانک شهر رونق فعالیت های شهری به ویژه پروژه های عمرانی است که تحقق این مهم در راستای جلب رضاهیت شهروندان و سهامداران به لحاظ انتخاب بانک برای سپرده های سرمایه گذاری است.منبع (  پایگاه خبری مدیریت شهری كرج )


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام