تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - تغییر کدهای پنج رقمی و شماره‌های جدید البرز
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
تغییر کدهای پنج رقمی و شماره‌های جدید البرز
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 03:18 ب.ظ
 از فردا انجام می شود/
 تغییر کدهای پنج رقمی و شماره‌های جدید البرز
   پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: اجرای هم کدی در استان البرز و یکسان شدن کد به 026 در این استان، از فردا آغاز می شود که فهرست کد های پنج رقمی و شماره های قدیم و جدید شهرستان کرج به شرح زیر اعلام شده است.


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طرح هم ‌کدی استانی امروز چهارشنبه 23 فروردین ماه در استان البرز اجرا می‌شود.

اجرای هم کدی، از فردا آغاز می شود و در کمترین زمان ممکن به پایان می‌رسد؛ به طوری که صبح روز 5 شنبه 24 فروردین ماه تمام شهرستان‌های استان البرز هم شده خواهد بود.

بر اساس این گزارش، تغییرات اصلی در 17 شهر و 233 روستا در سطح شهرستان‌های کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان خواهد بود و تعداد 1،055،187 خط تلفن منصوبه در سطح این شهرستان‌ شامل تغییرات می‌شوند.

از میان تمام خطوط منصوبه تلفن ثابت در استان البرز، در این طرح، تعداد 920،349 مشترک در سطح شهرستان‌های مذکور استان البرز، تغییرات نامبرینگ (شماره مشترک) خواهند داشت.

به این ترتیب کد بین شهری در سطح استان البرز 026 خواهد شد و شماره مشترکین در تمام شهرستان‌های استان البرزف از 7 رقم به 8 رقم تغییر خواهد کرد.

در تغییرات ایجاد شده از هم کدی در شبکه استان البرز، فهرست تغییرات کد های پنج رقمی شهرستان کرج و شماره های قدیم و جدید دورشوال این شهرستان، اعلام شده است.منبع (  پایگاه خبری مدیریت شهری كرج )


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام