تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - سرمایه گذاری استانبول
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
سرمایه گذاری استانبول
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 01:55 ق.ظ
 حسینی عنوان کرد:
 تحسین استاندار از حضور شهرداری کرج در همایش سرمایه گذاری استانبول /نقش موثر سرمایه گذاران خارجی در پیشرفت پروژه های عمرانی
   پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: مدیر مشارکت ها و سرمایه گذاری شهرداری کرج گفت: حضور شهرداری کرج در اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری کرج در استانبول مورد تحسین استاندار البرز قرار گرفت.
محمد جواد حسینی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به برگزاری اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری کرج در استانبول به عنوان اولین برنامه رسمی شهرداری کرج در خارج از کشور عنوان کرد: استاندار البرز از حضور موثر و کارآمد شهرداری کرج در این همایش که با حضور مدیران کل استان البرز برگزار شد، تقدیر و تشکر کرد.

وی، هدف از برگزاری این همایش را معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران ذکر و عنوان کرد:  ارائه اطلاعات کارشناسی و نحوه جذب سرمایه گذاران خارجی توسط کارشناسان مدیریت شهری کرج از بارزترین ویژگی های همایش فوق بوده است. 

وی با اشاره به حضور معاون وزیر کشور و معاون و مسئولان دفتر ریاست جمهوری، معاون ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سر کنسول ایران در ترکیه در این همایش ،گفت: علاوه بر این 450 سرمایه گذار در این همایش شرکت کردند که این مهم نقش بسزایی در  ایجاد فرصت های جذب سرمایه گذاران برای اجرای پروژه های بزرگ در کلانشهر کرج ایفا کرده است.

حسینی کفت: کارآفرینان و صاحبان پروژه های سرمایه گذاری در این همایش به صورت حضوری و با استفاده از مشاوره های حقوقی کارشناسان سازمان سرمایه گذاری  با سرمایه گذاران خارجی در پانلهای تخصصی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

وی افزود: بحث و تبادل نظر در خصوص پانلهای تخصصی با عناوین صنعت و معدن، توریسم و گردشگری، کشاورزی و صنایع تبدیلی تشکیل و فرصتهای سرمایه گذاران نیز از دیگر محورهای همایش بوده است.

مدیر مشارکتها و سرمایه گذاری شهرداری کرج با اشاره به حضور مدیران ارشد استانداری استانبول در این همایش اظهارداشت: مدیر عامل بانک اگزین ترکیه همچنین بالغ بر 300 نفر از افراد توانمند سرمایه گذار این کشور در این همایش شرکت کردند.


منبع (  پایگاه خبری مدیریت شهری كرج )

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام