تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - سرمایه گذاران
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
سرمایه گذاران
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 06:28 ب.ظ
 وحیدی:
 حمایت از سرمایه گذاران داخلی از الزامات تحقق شعار سال جاری است
   پایگاه خبری مدیریت شهری کرج : رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت: حمایت از سرمایه گذاران داخلی از الزامات تحقق شعار بزرگ امسال مقام معظم رهبری است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ، داود وحیدی در جمع مسولان دستگاههای اجرایی فردیس کرج افزود:  باید با برنامه ریزی دقیق و حرکت های حساب شده سعی کنیم، نوع کالای تولیدی، کیفیت، تنوع و قیمت را به استانداردهای لازم نزدیک کنیم تا زمینه را برای رقابت و جایگزینی تولیدات داخلی فراهم کنیم .

وی نامگذاری سال 1391 از جانب مقام معظم رهبری به نام سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی را تصمیمی راهبردی عنوان کرد و گفت : پیام نوروزی ایشان دربر دارنده پیام سال‌های گذشته است و این مهم جز با همت و کار مضاعف و استمرار جهاد اقتصادی محقق نمی‌شود.

وحیدی بیان کرد: باید توجه به تولید مرغوب و با كیفیت كالاهای داخلی و حمایت از سرمایه گذاران و تولیدكنندگان مد نظر قرار گیرد تا با ایجاد رغبت بیشتر در مصرف كنندگان، مصرف و واردات كالاهای خارجی كاهش داده شود و مردم باید به این نكته مهم توجه داشته باشند كه استفاده و رفع نیازها توسط تولیدات داخلی، بهترین راه حمایت از فعالان این عرصه و گام مهمی در راستای عملیاتی كردن منویات مقام معظم رهبری است

وی اظهارداشت: تمام مسئولان موظفند در راستای تحقق این شعار اصولی و عزت آفرین تمام توان خود را بکار بندند و برای ایجاد زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و نامگذاری سال 91 به نام 'تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی' با همکاری و همدلی و برنامه‌ریزی تلاش کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت: در راستای حمایت از سرمایه گذاران داخلی باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که سرمایه‌گذار رغبت و تمایل بیشتری برای توسعه فعالیت خود داشته باشدو مصرف و واردات کالاهای خارجی کاهش داده شود .

وحیدی همچنین تاکید کرد: باید با همکاری و همدلی مسئولان تلاش شود خدماتی که دستگاههای اجرایی ارایه می دهند رضایتمندی مردم را افزایش دهد.


در این مراسم که در دفتر امام جمعه فردیس برگزار شد، شهرداران مناطق 3و10 کرج حضور داشتند.منبع (  پایگاه خبری مدیریت شهری كرج )

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام