تبلیغات
بانک اطلاعات شهری کرج - چهارراه كارخانه قند در اولویت برنامه های مسئولان کرج
بانک اطلاعاتی تلفن مشاغل کرج و استان البرز
چهارراه كارخانه قند در اولویت برنامه های مسئولان کرج
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 08:39 ب.ظ

شهردار كلانشهر كرج بر تملك املاك چهارراه كارخانه قند در منطقه 2 شهرداری كرج تاكید كرد و گفت: این مهم باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری كرج، طی برگزاری مراسمی با حضور سید علی آقازاده شهردار كرج، از زحمات سه ساله "سید رضا مساعد" مدیر سابق منطقه 2 شهرداری كرج تجلیل و "محمدرضا ناصرخاكی" به این سمت منصوب شد.

سید علی آقازاده طی سخنانی، منطقه 2 شهرداری كرج را یكی از مناطق حساس مركز كلانشهر كرج دانست و اظهار داشت: طی سال گذشته اقدامات مطلوبی در این منطقه انجام شد، در واقع سال 90 سال شكوفایی برای این منطقه بوده است.

وی با اشاره به روند رو به رشد در این منطقه در راستای رفع مشكلات شهروندان، افزود: در این زمینه طی سه سال گذشته اقدامات مطلوبی انجام شده است.

انجام اقدامات مطلوب در حوزه بهسازی و توسعه فضای سبز در منطقه 2

این مسئول به انجام اقدامات مطلوبی در حوزه بهسازی و توسعه فضای سبز، اصلاح هندسی و كسب درآمد در منطقه 2 شهرداری كرج اشاره و عنوان كرد: این منطقه در بحث انجام بازدیدهای پیاده روی مدیران از سطح منطقه و ارتباط تنگاتنگ با شهروندان جزء بهترین مناطق كرج بوده است.

آقازاده با اشاره به ضرورت استفاده از نیروهای توانمند، مجرب و جوان در عرصه های مدیریتی، اضافه كرد: این نوع جابه جایی ها موجب بالندگی و پویایی هرچه بیشتر سازمان بزرگ شهرداری خواهد شد.

ایجاد رضایت نسبی شهروندان در منطقه 2 شهرداری كرج

شهردار كلانشهر كرج، سید رضا مساعد را یكی از مدیران توانمند و موفق شهرداری دانست و اعلام كرد: تلاش های ارزنده وی و تمامی پرسنل خدوم منطقه 2 باعث به وجود آمدن رضایت نسبی شهروندان شده است.

وی یادآور شد: طی سال گذشته مجموعه منطقه 2 شهرداری كرج در تحقق اهداف مدیریت شهری اقدامات مطلوبی را انجام داد كه این مهم نیز ستودنی و نشان دهنده راهكارها و سیاست های مطلوب است.

افزایش دو برابری بودجه منطقه 2

همچنین در این مراسم مدیر سابق منطقه 2 شهرداری كرج طی سخنانی ضمن قدردانی از تلاش همكاران خود در این منطقه اظهار داشت: طی سه سال گذشته بودجه منطقه 2 شهرداری كرج به دو برابر افزایش یافته است.

سید رضا مساعد با اشاره به موفقیت چشم گیر این منطقه در جذب بودجه افزود: در این زمینه طی چند روز گذشته و در ایام تعطیلات بالغ بر 500 میلیون تومان در منطقه 2 شهرداری كرج درآمد كسب شد كه این مهم در نوع خود بی نظیر است.

تمهیدات لازم برای رفع مشكلات در بخش كسب درآمد

وی از پیش بینی تمهیدات لازم برای كسب درآمد پایدار طی دو سال آینده خبر داد و افزود: در این زمینه برنامه ریزی های مطلوبی صورت گرفته تا این منطقه در بخش كسب درآمد با مشكل مواجه نشود.

این مسئول ادامه داد: اصلاح هندسی، توجه به ترمیم و بهسازی معابر، بهسازی پارك ها و عرصه های فضای سبز منطقه دو كرج از مهم ترین اقدامات و اولویت های شهرداری در این منطقه است.

حمایت های مطلوب شهردار و اعضای شورای شهر موجب تحقق اهداف می شود

مساعد از حمایت های مطلوب شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تشكر و قدردانی كرد و یادآور شد: تمامی این توفیقات با همكاری و تعامل مطلوب شورا و شهرداری محقق شد.

در این مراسم از زحمات سه ساله "سید رضا مساعد" مدیر سابق منطقه 2 شهرداری كرج تجلیل و با حكم شهردار "محمدرضا ناصرخاكی" به سمت مدیر منطقه 2 شهرداری منصوب شد. لازم به ذكر است كه ناصرخاكی در گذشته، مسئول پیگیری تقاطع های غیرهم سطح معاونت فنی و عمرانی شهرداری كرج بود.


منبع : پرتال شهرداری کرج


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام